Piotr M. Łabuz

 

p4

Moją pasją jest psychologia (przede wszystkim w jej praktycznym wymiarze).  Pasję tę – w szczególności – w pracy z ludźmi jako coach, szkoleniowiec oraz jako interwent kryzysowy oraz coach kryzysowy.

Jestem absolwentem SWPS, gdzie w ramach studiów na wydziale psychologii ukończyłem m.in. specjalizację interwencja kryzysowa (w tym zakresie ukończyłem także studia podyplomowe).

Obecnie jestem doktorantem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Sfera moich naukowych zainteresowań to przede wszystkim przełom połowy życia oraz psychologia szczęścia.

Jako coach (ponad 500 godzin praktyki), łączę wiedzę i doświadczenie psychologa i interwenta kryzysowego z ponad 20 letnią praktyką w prowadzeniu biznesu.

Ukończyłem kurs Coachwise Equiped w Coaching Center w Warszawie, jestem członkiem Interneational Coach Federation (aktualnie w trakcie akredytacji ICF).

Moją domeną jest coaching transformacyjny, którego celem jest wielopoziomowa zmiana prowadząca do znaczącego wzrostu jakości życia zawodowego i prywatnego. W szczególności specjalizuję się w pracy z klientem stojącym w obliczu fundamentalnie ważnych życiowo wyborów (zarówno w kontekście zawodowym jak i prywatnym).

Od ponad 15 lat prowadzę szkolenia w zakresie:

  • głębokiej zmiany osobistej,
  • psychologii sukcesu i psychologii szczęścia
  • coachingu kryzysowego

Jako wykładowca prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych „Interwencja kryzysowa” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.