Pierwszy i jedyny w Polsce certyfikowany program w zakresie Coachingu Kryzysowego™

XIV edycja Akademii Coachingu Kryzysowego™

Zdobądź wiedzę i umiejętności dostępne do tej pory wyłącznie wąskiemu gronu specjalistów!

4 dni intensywnych warsztatów stacjonarnych

12 miesięczny dostęp
do platformy e-learningowej

certyfikat Coacha Kryzysowego™

Dlaczego pracując z drugim człowiekiem jako coach / mentor MUSISZ posiadać wiedzę na temat psychologii kryzysu oraz psychologii stresu?

Ponad 50% klientów zgłaszających się do coacha. to osoby w mniejszym lub większym kryzysie emocjonalnym!!!

BRAK WIEDZY O KRYZYSIE = > NIEODPOWIEDNIE NARZĘDZIA

Dzisiejsze czasy sprawiają, że coraz większa liczba osób na pewnym etapie swojego życia przechodzi mniejszy lub większy kryzys emocjonalny. 

Z tego powodu coraz częściej na sesje do coachów, trenerów rozwoju osobistego i szkoleniowców trafiają klienci w kryzysie. Nie otrzymują oni jednak adekwatnej pomocy, ponieważ praca z takim klientem diametralnie różni się od pracy ze „zwykłym klientem”.

W przypadku osoby w kryzysie zwykły proces coachingowy NIE JEST skuteczny, a czasami bywa wręcz szkodliwy. 

Wynika to z tego, że taka osoba nie ma pełnego dostępu do swoich zasobów, a wszelkie próby aktywowania ich kończą się porażką!

Coachowie, trenerzy i szkoleniowcy często przypinają takiej osobie łatkę „trudnego” klienta – zrzucając przy tym na niego całą odpowiedzialność. Tego typu zachowanie wynika niestety z braku wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej.

NIEODPOWIEDNIE NARZĘDZIA => BRAK EFEKTÓW

Posługiwanie się tradycyjnymi narzędziami coachingowymi w pracy z klientem w kryzysie przypomina próbę nauki w tenisa kogoś, kto ma złamaną rękę.

Nie ważne jak wielki potencjał ma uczeń i jak dobry jest trener – to po prostu nie może się udać. Na szczęście za równo uczeń jak i trener od razu są w stanie zauważyć, że z ręką jest coś nie tak.

W przypadku osoby w kryzysie nie jest to jednak takie oczywiste. Bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi coach, trener lub szkoleniowiec nie jest w stanie stwierdzić, czy dana osoba przeżywa kryzys, czy też nie.

Brak prawidłowej diagnozy może doprowadzić do sytuacji, w której taka osoba będzie próbowała „nauczyć grać w tenisa kogoś, kto ma złamaną rękę”.

Tradycyjne metody pracy pogorszą jedynie stan tej osoby. Doprowadzą do sytuacji, w której oprócz przeżywanego kryzysu będzie dodatkowo obwiniać się brakiem jakichkolwiek postępów.

BRAK EFEKTÓW = > BRAK KLIENTÓW => KONIEC KARIERY COACHA

Brak oczekiwanych efektów rodzi frustrację i niezadowolenie zarówno u klienta jak i coacha. Generuje dodatkowy i – często – wypalający zawodowo i biznesowo stres.

Coachowie, których klienci nie osiągają oczekiwanych wyników nie tylko nie polecają ich usług, ale korzystając z internetu (media społecznościowe) wręcz odradzają korzystania z oferty takiego coacha.

To z kolei powoduje brak klientów, a potem zastój i regres w biznesie / karierze coacha. W takiej sytuacji, po kolejnych nieudanych próbach reanimacji biznesu coach porzuca bezpowrotnie aktywność coachingową.

Dlatego też każda osoba zawodowa pracująca z drugim człowiekiem powinna posiadać podstawową wiedzę
z zakresu psychologii kryzysu i stresu umożliwiającą jej prawidłową ocenę sytuacji.

Jak stać się prawdziwie skutecznym coachem,
działającym na dochodowym i pozbawionym konkurencji rynku?

Krok 1

Zdobądź unikalne kompetencje

Jako coach kryzysowy będziesz w stanie pomóc klien­tom, którym nie jest w stanie pomóc coach pracu­jący meto­dami klasy­cznymi. Biorąc pod uwagę, że 70% osób zgłasza­ją­cych się do coachów jest w mniejszym lub więk­szym kryzysie, będziesz posiadał  lub posi­adała unikalne 
i bardzo poszuki­wane 
na rynku kom­pe­tencje

Krok 2

Zdobądź w Akademii dodatkową wiedzę

W ramach Akademii zdobędziesz wiedzę także w zakresie psychologii stresu, psychologii zmiany, psychologii osiągania celów oraz strategii budowania biznesu coachingowego. 

Dowiesz się w jaki praktyczny sposób budować na rynku karierę / biznes eksperta w zakresie pracy z kryzysem i stresem 

Krok 3

Wykorzystaj przewagę rynkową

Unikalne i poszukiwane na rynku kompetencje pozwalają na rozwijanie, w sposób wyjątkowo skuteczny, włas­nego biz­nesu lub kari­ery zawodowej. Ponad to stawki za coach­ing kryzysowy są znacznie wyższe niż ma to miejsce w przy­padku coachingu klasy­cznego.
Tym bardziej, że na rynku usług coachin­gowych nie ma prak­ty­cznie żad­nej konkurencji w zakre­sie coachingu kryzysowego.

W jaki sposób Akademia pozwala na wykonanie powyższych 3 kroków?

3 Filary Akademii Coachingu Kryzysowego

W ramach Akademii otrzymujesz kompletny program szkoleniowy pozwalający zdobyć wiedzę oraz praktycznie kompetencje nie tylko w zakresie pracy z kryzysem, ale także podstaw psychologii oraz sprawdzonych i skutecznych strategii rozwijania dochodowego biznesu coachingowego

Praca z celami i kryzysem - kompetencje
Coacha Kryzysowego™

Zdobędziesz kompletną, unikalną, teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie pracy z klientem w lekkim oraz średnim kryzysie emocjonalnym (psychologia kryzysu, podstawy interwencji kryzysowej, coaching klasyczny i kryzysowy, itp.).

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Podstawy Psychologii
dla Coachów Kryzysowych™

Jeśli nie jesteś psychologiem, to będziesz miał lub miała możliwość wzięcia udziału i ukończenia szkolenie on-line w zakresie podstaw psychologii osobowości, psychologii rozwoju, różnic indywidualnych, społecznej, emocji i motywacji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Strategia MBE ™- budowanie dochodowego biznesu coachingowego

Poznasz i nauczysz się stosować sprawdzone, skuteczne i gotowe wzorce budowania dochodowego biznesu coachingowego uwzględniające specyfikę rynku polskiego oparte na nowoczesnym marketingu internetowym oraz działaniach off-line.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Korzyści z udziału w Akademii i zdobycia kwalifikacji
oraz certyfikatu Coacha Kryzysowego

 • Dzięki udziałowi w Akademii:
 • zrozumiesz, czym są kryzysy emocjonalne, jakie są ich rodzaje i źródła oraz w jaki sposób coach kryzysowy może pomóc osobie przeżywającej umiarkowany lub lekki kryzys.
 • dostaniesz rozbudowaną listę wskaźników pozwalających nie tylko określić występowanie kryzysu, ale również jego natężenie i głębokość, dzięki czemu łatwiej będziesz mogła dostosować swoje metody pracy do konkretnego klienta,
 • dowiesz się, jaka jest różnica między przebiegiem kryzysu ostrego i chronicznego oraz od czego powinno się zacząć pracę z nimi,
 • odkryjesz przez jakie konkretne etapy przechodzi osoba w kryzysie oraz co takiego charakteryzuje każdy z etapów, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, czego spodziewać możesz się spodziewać podczas kolejnych sesji,
 • poznasz również dokładną strukturę procesu coachingu kryzysowego (m.in jak krok po kroku powinno wyglądać pierwsze spotkanie z osobą w kryzysie, jak przeprowadzić wywiad diagnostyczny, jaka jest rola wsparcia emocjonalnego i jak odpowiednio je wykorzystywać oraz jak pracować z samymi emocjami pojawiającymi się w trakcie kryzysu),
 • otrzymasz też od nas arsenał technik i strategii pracy z klientem w kryzysie, takich jak np metoda pracy z emocjami poprzez zmianę przekonań czy formularz oceny selektywnej , które regularnie będziesz wykorzystywać podczas sesji ze swoimi klientami, a nawet w życiu prywatnym,
 • dowiesz się również, jak wykorzystywać kryzys do rozwoju - wbrew temu, co sądzi wiele osób, kryzysy emocjonalne mogą doprowadzić do szeregu pozytywnych zmian w naszym życiu, jeżeli w trakcie ich trwania osoba go przeżywająca otrzyma odpowiednie wsparcie,
 • nauczysz się też dbać o własne zdrowie psychiczne - praca z drugim człowiekiem potrafi być obciążająca emocjonalnie, dlatego musisz umieć zadbać o higienę pracy oraz odpowiednie nawyki.

Jak wygląda zdobywanie wiedzy w Akademii?

Specjalna platforma
e-learningowa

Całość nauki może odbyć się na naszej platformie e-learningowej. To oznacza, że mając dostęp do internetu możesz zdobywać wiedzę z dowolnego miejsca i w najbardziej odpowiadającej Ci porze.

Każdy uczestnik Akademii otrzymuje dostęp do platformy na okres 12 miesięcy.

Dodatkowe, bonusowe
szkolenia stacjonarne i on-line

Każdy uczestnik XIV edycji Akademii może wziąć udział w dodatkowych, bezpłatnych szkoleniach stacjonarnych tj.: "Coaching Kryzysowy" (2 dni), Coaching Klasyczny (1 dzień), "Strategia MBE budowania biznesu coachingowego (1 dzień) oraz dodatkowych szkoleniach internetowych. Szczegółowe informacje na ten temat
znajdziesz poniżej.

Zobacz jak wygląda nasza platforma szkoleniowa (on-line)

Odtwórz wideo

Szkolenia dodatkowe (bonusowe)

warsztaty stacjonarne

"Coaching Kryzysowy"

23-24 marca 2019 r., (Warszawa)

Biorąc udział w szkoleniu przejdziesz krok po kroku proces pracy z klientem w coachingu kryzysowym.
Posłużymy się między innymi analizą przypadku + pracą w parach (wcielasz się w rolę coacha kryzysowego i otrzymujesz informację zwrotną od prowadzącej)

"Podstawy Coachingu Klasycznego"

6 kwietnia 2019 r., (Warszawa)

Intensywne warsztaty praktyczne.
Poznasz zasady pracy i strukturę sesji coachingowej krok po kroku. Będziemy pracować w parach (wcielasz się w coacha i prowadzisz sesje - otrzymujesz informacje zwrotną od prowadzącego)

"Strategia MBE™ - budowanie biznesu coachingowego"

7 kwietnia 2019 r., (Warszawa)

Szkolenie jest odpowiedzią na jeden z najbardziej powszechnych problemów z środowisku coachów: niedostateczne umiejętności budowania (marketing i sprzedaż) biznesu usług coachingowych

szkolenia internetowe

"Budowanie dochodowego biznesu coachingowego"

Wersja on-line szkolenia stacjonarnego pod tym samym tytułem.

"Podstawy psychologii dla coachów"

Podstawy pięciu obszarów psychologicznych: osobowość, emocje i motywacje, rozwojowa, społeczna oraz różnice indywidualne

"Podstawy coachingu klasycznego + metamodel"

Nagranie video warsztatów poświęconych coachingowi klasycznemu oraz kompetencjom w zakresie metamodelu językowego

Opinie o Akademii...

Warunki wstępne, egzaminy i certyfikacja w Akademii

Aby wziąć udział w Akademii musisz posiadać wykształcenie na poziomie licencjat / wyższe

Jeśli nie jesteś psychologiem / psychoterapeutą będziesz musiał lub musiała zaliczyć moduł "Podstawy Psychologii dla coachów" dostępny w ramach Akademii. Zaliczenie odbywa się w formie testu jednokrotnego wyboru na naszej platformie e-learningowej.

Jeśli nie posiadasz certyfikatu ukończenia szkolenia w zakresie coachingu to musisz takie szkolenie ukończyć do dnia egzaminu w zakresie coachingu kryzysowego (ew. możesz wziąć udział w szkoleniu Podstawy Coachingu Klasycznego, który organizowany jest przez nas).

Absolwenci Akademii mogą otrzymać:

Certyfikację I stopnia i wpis na listę coachów kryzysowych po spełnieniu poniższych wymagań: 

 • zaliczenie testu teoretycznego – jest to test jednokrotnego wyboru przeprowadzony metodą on-line (w internecie),
 • po zakończeniu szkolenia przygotowanie i przesłanie pracy pisemnej (esej) na zadany temat
 • wykonanie analizy przypadku
 • zaliczenie egzaminu Podstawy Psychologii dla Coachów, który dostępny jest w ramach Akademii lub przedstawienie stosownego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów wyższych w zakresie psychologii lub psychiatrii, psychoterapii lub ukończenie studiów podyplomowych w zakresie interwencji kryzysowej i/lub psychotraumatologii SWPS
 • przedstawienie zaświadczenia o odbyciu szkolenia coachingowego i / lub posiadanej akredytacji w zakresie coachingu

Akredytację i certyfikację oraz wpis na listę coachów kryzysowych (certyfikacja II stopnia):

Absolwenci szkolenia posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne (t.j. dyplom ukończenia studiów na kierunku psychologia; psychiatrii; dyplom psychoterapeuty; dyplom studiów podyplomowych na kierunku interwencja kryzysowa i/lub psychotraumatologia na SWPS) mogą ubiegać się o akredytację (certyfikację II stopnia)

 • zaliczenie testu teoretycznego – jest to test jednokrotnego wyboru przeprowadzony metodą on-line (w internecie), po zakończeniu szkolenia
 • przygotowanie i przesłanie pracy pisemnej (esej) na zadany temat
 • wykonanie analizy przypadku
 • przedstawienie zaświadczenia o odbyciu szkolenia coachingowego i / lub posiadanej akredytacji w zakresie coachingu
 • przedstawienie stosownego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów wyższych w zakresie psychologii lub psychiatrii, psychoterapii lub ukończenie studiów 
 • podyplomowych w zakresie interwencji kryzysowej i/lub psychotraumatologii SWPS

Kto prowadzi najbliższą edycję Akademii?

 • dr Elżbieta Kluska - Łabuz
 • Psycholog, interwent kryzysowy i coach kryzysowy. Współzałożycielka takich marek Coaching Kryzysowy™, Pozytywna Psychologia Stresu™, Stresly™.
  Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie w formie indywidualnego poradnictwa kryzysowego (coaching kryzysowy i interwencja kryzysowa) oraz psychoedukacji z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Propagatorka wiedzy dotyczącej psychologii kryzysu.
 • Piotr M. Łabuz
 • Psycholog, interwent kryzysowy i coach kryzysowy. Współzałożyciel takich marek Coaching Kryzysowy™, Pozytywna Psychologia Stresu™, Stresly™.
  Specjalizuje się w psychologii zmiany, psychologii osiągania celów oraz psychologii pieniądza. Ekspert w zakresie strategii budowania marki oraz marketing i sprzedaży on-line. Jako wykładowca, przez wiele lat prowadził zajęcia na studiach podyplomowych „Interwencja kryzysowa” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

W jaki sposób dokonać rezerwacji miejsca w Akademii?

Aby dokonać rezerwacji wybierz opcję płatności (jednorazowa lub w 3 miesięcznych ratach)
i skorzystaj z formularza poniżej

Zgłoszenie do Akademia Coachingu Kryzysowego (XIV edycja)


PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA
PLN4970
PLN 2470 brutto (zawiera podatek VAT)
 • 12 miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej
 • 40 godzin materiałów wideo
 • 30 materiałów tekstowych
 • Bonus I: 2-dniowe szkolenie stacjonarne "Coaching Kryzysowy"
  (Warszawa: 23-24 marca 2019)
 • Bonus II: 1-dniowe szkolenie stacjonarne: "Podstawy coachingu klasycznego"
  (Warszawa: 6 kwietnia 2019 r.)
 • Bonus III: 1-dniowe szkolenie stacjonarne: "Budowanie biznesu coachingowego"
  (Warszawa: 7 kwietnia 2019 r.)
 • Bonus IV: Kurs Online: Podstawy Psychologii Dla Coachów (Wartość: 1997zł)
 • Bonus V: Kurs Online: Strategia MBE rozwoju coachingowego (Wartość: 997zł)
 • bezpłatne przystąpienie do egzaminu (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do Akademii)
 • bezpłatna certyfikacja (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do ACK)

Zgłoszenie do Akademia Coachingu Kryzysowego (XIV edycja)


PŁATNOŚĆ RATALNA (3 raty miesięczne)
PLN4970
PLN 870 brutto (zawiera podatek VAT)
 • 12 miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej
 • Bonus I: 2-dniowe szkolenie stacjonarne "Coaching Kryzysowy"
  (Warszawa: 23-24 marca 2019)
 • Bonus II: 1-dniowe szkolenie stacjonarne: "Podstawy coachingu klasycznego"
  (Warszawa: 6 kwietnia 2019 r.)
 • Bonus III: 1-dniowe szkolenie stacjonarne: "Budowanie biznesu coachingowego"
  (Warszawa: 7 kwietnia 2019 r.)
 • Bonus IV: Kurs Online: Podstawy Psychologii Dla Coachów (Wartość: 1997zł)
 • Bonus V: Kurs Online: Strategia MBE rozwoju coachingowego (Wartość: 997zł)
 • bezpłatne przystąpienie do egzaminu (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do Akademii)
 • bezpłatna certyfikacja (w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do ACK)
 • 40 godzin materiałów wideo
 • 30 materiałów tekstowych

I jeszcze kilka opinii...