Po czym poznać, czy nadajesz się na coacha kryzysowego?

//Po czym poznać, czy nadajesz się na coacha kryzysowego?

Po czym poznać, czy nadajesz się na coacha kryzysowego?

Często zdarza mi się słyszeć pytanie: nie jestem pewny/pewna czy nadaję się na bycie coachem kryzysowym, czy jest jakiś sposób by się tego dowiedzieć?

Postanowiłam przygotować krótki materiał video w którym staram się odpowiedzieć na to pytanie.

Prawda jest taka, że praktycznie każdy może nauczyć się coachingu kryzysowego i prawie każdy przy pewnej praktyce będzie w stanie pracować z klientem w kryzysie względnie skutecznie.

Jednak prowadzenie coachingu kryzysowego na poziomie sztuki, to coś więcej niż tylko stosowanie wyuczonych technik. Aby stać się mistrzem, wymagania są nieco większe. A moim zdaniem warto zabierać się za takie aktywności, które będziemy chcieli i będziemy mogli doprowadzić do mistrzostwa.

Jakich pięć kluczowych elementów, które powinieneś posiadać by mieć szansę stać się mistrzem w prowadzeniu coachingu kryzysowego. Posłuchaj o nich na nagraniu video i zastanów się czy je posiadasz czy nie.

By | 2017-05-07T14:53:55+00:00 6 maja 2017|Artykuły|0 Comments

About the Author:

Psycholog, interwent kryzysowy, certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy, trener biznesu i rozwoju osobistego. Współtwórczyni marki Coaching Kryzysowy i Prezes Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie. Pomagam ludziom radzić sobie kryzysami, odzyskiwać równowagę, wewnętrzny spokój i energię, które zostały utracone w wyniku problemów, trudności i kryzysów emocjonalnych.

Leave A Comment

Pin It on Pinterest

Share This

Bezpłatne szkolenie video: "Jak pokonać STRES w codziennym zyciu i przestać się zamartwiać?"

Aby uzyskać dostęp do bezpłatnych szkoleń video, webinarów i dodatkowych materiałów edukacyjnych zapisz się na naszą listę. 

Gratulujemy! Zostałeś dodany lub dodana do listy. Właśnie wysłaliśmy do Ciebie e-mail z informacjami. Jeśli nie znajdziesz go w skrzynce odbiorczej sprawdź folder "Spam".