Pokonaj Stres i Przestań się Zamartwiać | Całodzienne szkolenie on-line

STRES STOP!™

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”40″ font_font=”Trebuchet%20MS” font_style=”bold” font_color=”%23ffffff” font_shadow=”dark” line_height=”42″]7 kroków do życia bez stresu
i zamartwiania się[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Trebuchet%20MS” font_style=”300″ font_color=”%23ffffff” font_shadow=”dark” bottom_padding=”20″]szkolenie internetowe[/text_block]

Dlaczego warto?

 • Poznasz i zmienisz swój styl emocjonalny

  W trakcie webinaru poznasz unikalną strategię i model radzenia sobie ze stresem STRES STOP!™ opierające się na fakcie, iż każdy człowiek posiada swój indywidualny styl emocjonalny (nieświadome wzorce reagowania na sytuacje trudne i stresowe).

  Otrzymasz gotowe narzędzia i sposoby postępowania. Wyposażymy Cię w ćwiczenia dzięki którym będziesz w stanie dokonać pożądanych zmian w swoim stylu emocjonalnym.

 • Zyskasz radość życia, luz i komfort…

  Dowiesz się w jaki sposób wspierać swój mózg w radzeniu sobie ze stresem i zamartwianiem się. Nauczysz się w jaki sposób zyskać w swoim życiu komfort emocjonalny, luz, radość oraz motywację i energię do działania.

  Pokażemy Ci także w jaki sposób zabezpieczyć się przed stresem w przyszłości, a kiedy już się pojawi jak go konstruktywnie wykorzystać do osiągania wyznaczonych sobie celów.

Model STRES STOP!™

 

 • Zrozumie reakcji stresowej

  Podstawą radzenie sobie z sytuacjami stresowymi jest zrozumienie jakie jest źródło stresu oraz w jaki sposób działa na mózg i cały organizm. Dzięki temu łatwiej jest nam zarządzać stresem i skutecznie go utylizować. 

  Z tej część szkolenia dowiesz się co dzieje się w Twoim mózgu i jak przeciwdziałać reakcjom negatywnym na poziomie jego neurobiologii.

 • „Ładowanie baterii”

  Radzenie sobie w sytuacjach stresowych wymaga odpowiedniej ilość energii, dzięki której mózg jest w stanie poradzić sobie z emocjami negatywnymi. I dlatego koniecznym jest posiadanie umiejętności generowania i “magazynowania” takiej energii (tzw. ładowania akumulatorów).

  Ten moduł wyposaży Cię w takie właśnie umiejętności!

 • „Wrzuć na luz!”

  Jednym z powód silnych reakcji stresowych jest narzucanie sobie zbyt wysokiego poziomu kontroli i samokontroli oraz niedostateczne umiejętności “wyluzowania”, dystansowania się do stresorów (np. ocen ze strony innych ludzi) i spoglądania na sytuacje z bardziej konstruktywnej perspektywy. Ten moduł poświęcony jest kształtowaniu kompetencji “wrzucania na luz”.

 • Indywidualne Style Emocjonalne

  Każdy człowiek ma inny styl emocjonalny, tzn. inaczej reaguje na stres, inaczej go przeżywa w sensie siły oddziaływania oraz czasu trwania. Znajomość własnego stylu emocjonalnego oraz jego modyfikacja to prawdziwa rewolucja w życiu emocjonalnym.

  Ta część webinaru poświęcona będzie identyfikacji i pracy z własnym stylem emocjonalnym.

 • Suplementacja mózgu

  Prawidłowe odżywianie i suplementacja dostarczające właściwe i maksymalnie przyswajalne witaminy, pierwiastki śladowe oraz mikroelementy, to jedno z podstawowych działań zapewniających odporność na stres oraz skutecznie radzenie sobie z emocjami negatywnymi i destrukcyjnymi.

  W tej część webinaru poznasz podstawy prawidłowej suplementacji antystresowej mózgu.

 • Utylizacja emocji

  Kiedy już stres się pojawi, a umysł tkwi w pułapce zamartwiania się czas na zastosowanie specjalnych strategii likwidujących emocje negatywne i destrukcyjne oraz przywracających radość życia i poczucie odczuwanego szczęścia.

  W tym module szkolenia zajmiemy się aktywnościami, które sprzyjają osiąganiu takich właśnie efektów. Dowiesz się także w jaki sposób podnosić poziom odczuwanego szczęścia.

 • Antystresowe techniki relaksacyjne.

  Systematyczna relaksacja oraz medytacja znacząco zwiększa antystresowy potencjał mózgu i całego organizmu. W tej części nauczysz się jak stosować w praktyce relaksację, poznasz konkretne techniki i sposoby wprowadzania mózgu i całego ciała w stan głębokiego odprężenia.

Co otrzymujesz wraz ze szkoleniem

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_font=”Arial” font_color=”%23000000″ top_padding=”20″ left_padding=”100″ right_padding=”100″ width=”600″]Wysokość inwestycji: 147 PLN (brutto). Uczestnicy szkolenia otrzymują:

 • Udział w całodziennych webinarach STOP STRES
 • Dostęp do nagrań z całodziennych webinarów STOP STRES
 • Materiały szkoleniowe z webinarów
 • Bonus 1: Dostęp do szkolenia video: „Przekonaj Słonia”
 • Bonus 2: Dostęp do szkolenia video „Willpower & Success”

[/text_block]

Rezerwacja miejsca na STOP STRESwysokość inwestycji: 147 PLN (brutto)

Szkolenie prowadzą:

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_style=”normal” font_color=”%23ffffff” font_spacing=”1″ font_shadow=”dark” top_padding=”0″]Piotr M. Łabuz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”14″ font_color=”%23ffffff”]Psycholog sukcesu, certyfikowany coach, trener rozwoju osobowości, doktorant SWPS w Warszawie, akredytowany interwent kryzysowy. Przedsiębiorca z ponad 27 letnim stażem w biznesie.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”20″ font_style=”normal” font_color=”%23ffffff” font_spacing=”1″ font_shadow=”dark”]Elżbieta Kluska-Łabuz[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”14″ font_color=”%23ffffff”]Psycholog, certyfikowany trener, interwent i coach kryzysowy, doktorantka SWPS w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie oraz w psychoedukacji z zakresu radzenia sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych.[/text_block]