Jak pracować z osobami w kryzysie

//Jak pracować z osobami w kryzysie

Jak pracować z osobami w kryzysie

Plakat00

Zapraszamy na darmowe webinarium. Link do rejestracji: http://w1.coachingkryzysowy.pl/

Jesteś coachem? Pracujesz z drugim człowiekiem, pomagasz mu w rozwoju, zmianie, odkrywaniu i korzystaniu z własnego potencjału? Jeśli tak, to z pewnością nie raz zetknąłeś się z sytuacją w której klient – osoba, która przyszła do Ciebie po pomoc – zamiast jasnego celu, opowiada Ci o przeżywanym problemie, trudności, która go przerasta i staje się dla niego kryzysem…
Każdy, kto pracuje z drugim człowiekiem, nie uniknie sytuacji spotykania na swojej drodze klientów przeżywających kryzys. Aby dowiedzieć się jak pracować z osobami w kryzysie, zapraszam Cię już w najbliższą sobotę na DARMOWY webinar: „Jak pracować z osobami w kryzysie – podstawy coachingu kryzysowego”

Link do rejestracji: www.w1.coachingkryzysowy.pl

Jaki jest cel webinaru?

Celem webinaru jest przekazanie Ci podstawowej wiedzy na temat funkcjonowania osoby w kryzysie, po to byś mógł wykorzystać ją do rozpoznawania stanu kryzysu u swojego klienta i adekwatnie reagować oraz udzielać skutecznej pomocy.

Czego się dowiesz?
– Czym jest kryzys (aby móc pomagać osobie w radzeniu sobie z kryzysem, musimy dokładnie wiedzieć czym on właściwie jest),
– Z jakimi rodzajami kryzysów możecie się spotkać w pracy  coacha?
– Dlaczego 90% coachów nie potrafi pomóc klientom w kryzysie?
– Dlaczego ludzie doświadczają kryzysu i jak w związku z tym im pomagać?
– Jak rozpoznać kryzys u swojego klienta – wskaźniki
– Poszerzysz swój arsenał narzędzi o nową metodę – arkusz oceny selektywnej – służący do szybkiej oceny wpływu kryzysu na funkcjonowanie klienta w sferze emocjonalnej, poznawczej i behawioralnej i dobór odpowiedniej interwencji
– Na czym się skupiać pracując z osobą w kryzysie

Webinar odbędzie się 23 maja (sobota) o godzinie 18.00
Rejestracja na webinar:
http://w1.coachingkryzysowy.pl/

By |2015-06-02T21:26:08+00:0019 maja 2015|Artykuły|0 Comments

About the Author:

Psycholog, interwent kryzysowy, certyfikowany i akredytowany coach kryzysowy, trener biznesu i rozwoju osobistego. Współtwórczyni marki Coaching Kryzysowy i Prezes Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie. Pomagam ludziom radzić sobie kryzysami, odzyskiwać równowagę, wewnętrzny spokój i energię, które zostały utracone w wyniku problemów, trudności i kryzysów emocjonalnych.

Leave A Comment

Pin It on Pinterest

Share This

Bezpłatne szkolenie video: "Jak pokonać STRES w codziennym zyciu i przestać się zamartwiać?"

Aby uzyskać dostęp do bezpłatnych szkoleń video, webinarów i dodatkowych materiałów edukacyjnych zapisz się na naszą listę. 

Gratulujemy! Zostałeś dodany lub dodana do listy. Właśnie wysłaliśmy do Ciebie e-mail z informacjami. Jeśli nie znajdziesz go w skrzynce odbiorczej sprawdź folder "Spam".